Co nabízíme

Rádi pro Vás sestavíme rodokmen podle Vašeho výběru :

přímá liniePřímá linie
(otcovská nebo mateřská ) je nejjednodušší genealogická tabulka, která uvádí předky výchozí osoby (střena) pouze po otcovské linii. Sleduje tedy pouze mužské předky – otce, děda, praděda atd., přičemž o manželkách jsou uvedeny pouze základní informace (jméno, životní data). Jedná se o genealogickou tabulku, která poskytuje přehled pouze o části předků výchozí                                                                                          osoby, častěji se pro zobrazení rodinného stromu                                                                                      využívá vývod .Doporučujeme.
vývod 2
Vývod je nejpoužívanější forma genealogické tabulky,respektive způsob genealogického bádání.
Zahrnuje všechny předky výchozí osoby
(střena), tj. její rodiče, prarodiče, rodiče prarodičů a tak dále a to bez dětí.

rozrod

Rozrod je nejkomplikovanější formou genealogické tabulky – obsahuje potomky výchozí osoby, respektive výchozího manželského páru, tedy ty osoby, které mají společného předka,včetně dětí a provdaných dcer.

Rozrod poskytuje přehled o genealogických vazbách v rámci rodu. Jeho zpracování je časově velmi náročné, může totiž zahrnovat několik tisíc osob. Často bývá zpracován v podobě stromu, kdy výchozí osoba / manželský pár je uveden v kořenech nebo na kmeni a jednotlivé rodiny se rozvíjejí do větví.